Лабораторія перекладу сакральних текстів

Унікальний центр перекладу священних текстів з мов оригіналу створено в Національному університеті «Острозька академія» на базі кафедри релігієзнавства. Ця установа має на меті відтворення кращих традицій перекладу та дослідження класичних релігійних й філософських писемних пам’яток, а також сприяння розвитку українських сходознавчих студій.

Наукова новизна програми лабораторії полягає в перекладі українською мовою тих священних текстів іудаїзму, християнства та ісламу, яких немає в російських перекладах, і які є маловисвітленими в дослідженнях західних вчених. Діяльність лабораторії має охопити широкий спектр біблієзнавчих, ісламознавчих, культурологічних та філософських проблем, сприяти поглибленню гуманітарної освіти в Україні, підняттю загального духовного рівня суспільства, а також вихованню релігійної толерантності.

Розвиток академічного релігієзнавства та сходознавства в Україні, що супроводжується посиленням інтересу до першоджерел релігійних вчень, вимагає глибокого вивчення і осмислення духовної спадщини минулого. Першоджерела цієї спадщини написані класичними та давніми східними (головним чином, семітськими) мовами і мало доступні широкому науковому загалу. Опрацювання цих першоджерел, без сумніву, дадуть новий потужний імпульс для розвитку вітчизняного релігієзнавства, сходознавства та богослов’я.

Адреса:

35800, Рівненська область, м. Острог, вул. Семінарська 2

Телефон:

+380 (3654) 2-29-49

Веб сайт:

http://www.oa.edu.ua

E-mail:

osa@oa.edu.ua

    Туристичні об’єкти

  • Історичні об’єкти
  • Культурологічні об’єкти
  • Сакральні об’єкти
  • Екологічні об’єкти
  • Активні об’єкти

Інфраструктурні об’єкти

Радiус пошуку
Прокласти маршрут