Гостинна садиба «Вербиченька»

Господарі: Сергій та Лідія Козулі
Волинь моя - краса моя! Неповторний край, чудова природа, чисте повітря! На березі річки Турія, за 20 кілометрів від одного з найкрупніших залізничних вузлів України - міста Ковель, яке є воротами в Західну Європу, знаходиться мальовниче село з споконвічною мрією українців під назвою Воля.

Господарі пропонують туристам круглорічний відпочинок. Будинок на три кімнати з усіма зручностями, туалет, ванна, душ. Є колодязь, кухня, ставок, музей старовини. В господарстві є коні, корови, телята, свині, домашня птиця, цесарки.

Природа поблизу села мальовнича, поряд з просторою оселею річка, на березі якої лазня. Посеред річки острів з назвою «Вербник», де похилились над водою символи України верба і калина. А як там смакує рибна юшка пахуча із димком, а які смачні шашлики на вербових дровах, а яка чиста, прозора і лагідна вода в річці. Є будиночок, де можна відпочити і заховатися від дощу. Поряд ліс, в якому сила – силенна ягід і грибів, а краса яка у всі пори року, чисте повітря насичене запахом хвої.

Подружжя не викинуло на сміття й ткацький верстат – можна показати міським жителям, як можна отримувати домашнє полотно.

Відпочиваючі мають можливість ловити рибу, купатися, кататися на човні, верхи на конях, на возі. Є автомашина, мотоцикл, велосипеди.

Щоб відновити сили після подорожі, господиня запропонує свіжого домашнього хліба, свіжого парного молока.

Ви зможете спробувати свої можливості в сільськогосподарських роботах: подоїти корову, погодувати порося та курей, покосити сіно.

Організовуються маршрути по історичних місцях Ковельщини. Поряд знаходиться музей-садиба Лесі Українки в Колодяжному, заказник Нечимне, старовинні церкви в селах Доротище, Гішин, Милецький Свято-Миколаївський чоловічий монастир. Навколо села багато гарних озер. Чекають на тих, хто бажає напоїти душу трунком лугів, лісів і напитися джерельної води. Приїжджайте – не пошкодуєте.

Адреса:

45004, Волинська область Ковельський район Село Воля, вул. Перемоги, 36

Телефон:

+38 (03352) 93-2-21, +38 (096) 746 62 71

    Туристичні об’єкти

  • Історичні об’єкти
  • Культурологічні об’єкти
  • Сакральні об’єкти
  • Екологічні об’єкти
  • Активні об’єкти

Інфраструктурні об’єкти

Радiус пошуку
Прокласти маршрут