Агросадиба «Несухоїжі»

Господар: Тимошик Віктор Васильович
З року в рік зростає якість послуг в агросадибі "Несухоїжі”, розташованій поблизу мальовничої річки Турія серед цілющого соснового лісу, за 800 метрів від автодороги Ковель – Любешів та в кілометрі від залізничної станції "Несухоїжі”. Назва території пов’язана з тим, що тут в давнину працювали лісоруби, які сплавляли деревину по річці. А поблизу була харчевня, де можна було поїсти «не на сухо» - скуштувати гарячі страви.

На першому поверсі ошатної садиби з автономними опаленням і каналізацією знаходяться вітальня з телевізором, музичним центром, кухня з електроплитою і холодильником, сауна, душова, туалет, а другому поверсі – чотири двомісні кімнати для відпочинку. Поблизу два ставки, де можна покупатись чи упіймати карася, ляща, білого амура. Є крите приміщення для відпочинку на свіжому повітрі. Всі радощі відпочинку на природі: збір грибів та ягід, рибна ловля, вечорниці біля вогнища, печена картопля та смажені шашлики, запечена власноруч зловлена риба чи "юшка з димком”. Ви зможете прогулятись човном річкою Турія, прокататись кіньми на бричці влітку, а санями взимку.

В разі потреби запропонують триразове харчування. А якщо комусь забажається послухати українських народних пісень, гостинний господар Віктор Тимошик запросить місцевий фольклорний колектив. Раптом маєте інтерес взяти участь у реальних сільськогосподарських роботах – теж будь ласка.

Бажаючих відпочити зустрінуть власним авто на залізничному, автомобільних вокзалах в Ковелі.

Адреса:

45021, Волинська область, Ковельський район, с. Тойкут, вул. Ватутіна,79

Телефон:

+38 (050) 673-04-07

    Туристичні об’єкти

  • Історичні об’єкти
  • Культурологічні об’єкти
  • Сакральні об’єкти
  • Екологічні об’єкти
  • Активні об’єкти

Інфраструктурні об’єкти

Радiус пошуку
Прокласти маршрут