Художній музей

Художній музей у Луцьку урочисто відкрив свої двері для глядачів 6 листопада 1973 року. Він розташований в колишньому Будинку повітової канцелярії і шляхетських судів, збудованому 1789 року на руїнах княжого палацу Луцького замку – видатної пам’ятки архітектури і історії ХІV століття.

У розділі зарубіжного мистецтва XVII – першої третини ХХ століття представлено національні школи восьми країн Європи: Іспанії, Італії, Фландрії, Франції, Австрії, Німеччини, Англії і Польщі. Звичайно, експоновані тут роботи не дають цілісної картини живописних шкіл, але вони певною мірою виявляють їх художню стилістику і своєрідність, знайомлять з основними мистецькими жанрами і стилями.

У розділі українського і російського мистецтва другої половини ХІХ – початку ХХ століття глядач має змогу познайомитись як з основними шляхами розвитку художньої культури цього періоду, так і з багатьма яскравими творчими особистостями.

У 2003 році, до ювілею музею, було створено нову експозицію давнього українського портрета. Ядро її склала збірка творів, що походить із родового замку князів Радзивіллів в Олиці. Полотна родинно-меморіальної портретної галереї дуже різні за художнім рівнем, виконані здебільшого невідомими або ж придворними майстрами клану Радзивіллів.

Адреса:

м. Луцьк, вул. Кафедральна, 1А

Телефон:

+380 (332) 723075

Веб сайт:

http://www.art-lutsk.at.ua

Розпорядок роботи:

ПонеділокВихідний
ВівторокВихідний
Середа10:00-18:00
Четвер10:00-18:00
П'ятниця10:00-18:00
Субота10:00-18:00
Неділя10:00-17:00

    Туристичні об’єкти

  • Історичні об’єкти
  • Культурологічні об’єкти
  • Сакральні об’єкти
  • Екологічні об’єкти
  • Активні об’єкти

Інфраструктурні об’єкти

Радiус пошуку
Прокласти маршрут