Комплекс-музей «Табір УПА»

На місці розташування у 1943 р штабу УПА відкрито комплекс-музей «Табір УПА» (1992р). Тут розташовано будиночок власне штабу. Каплиця-курінь встановлена в затишній улоговині на місці таборового храму. Далі за нею – джерело. Нижче в улоговині розташовувались таборові будівлі пекарні, майстерень. А стежка, що веде вгору виводить на повстанчий цвинтар. Тут в дванадцяти могилах поховані вояки УПА, які померли від ран в таборовому шпиталі і ті, що не мали родини в ближніх селах. Антонівський музей просто неба є центром щорічних міжобласних заходів до річниць Української Повстанської Армії

Комплекс-музей «Табір УПА» розташований в лісі, оточений стрімкими схилами Кременецьких гір. Українські партизани обирали місце для свого розташування у досить важкодоступних місцях. Від с.Велика Іловиця до нього веде лише невелика стежина, яка петляючи схилами пагорбів часто стає ледь помітною або ж зовсім губиться в лісових нетрях. Тому, щоб дістатися до штабу з цієї сторони варто гарно розпитати дорогу у місцевих жителів або ж попросити провідника.

На території штабу можна зупинитися на ночівлю. Для цього тут є все необхідне – джерело з питною водою та достатня кількість дров для розведення багаття і приготування їжі.

Адреса:

47110, с.Антонівці, Шумський район

    Туристичні об’єкти

  • Історичні об’єкти
  • Культурологічні об’єкти
  • Сакральні об’єкти
  • Екологічні об’єкти
  • Активні об’єкти

Інфраструктурні об’єкти

Радiус пошуку
Прокласти маршрут