Музей "Бурштиновий Шлях"

Дива починаються вже при вході: чарівне могутнє дерево запрошує Вас до нових знань, нових відчуттів і, навіть, до нового гастрономічного досвіду. Історія освоєння та використання людиною бурштину перед Вашими очима. Від часів палеоліту до Київської Русі прослідковано еволюцію та вдосконалення прикрас та виробів із бурштину. Здійсніть захоплюючу фото-мандрівку до родовища «Володимирець-Східний», що на Рівненщині, де відбувається видобуток «сонячного каменю».

Там, де дороги стають вужчими, зорі ближчими, де чути голоси незнаних птахів стоїть "бурштинова хатинка"... Торкнувшись прадавнього каменю у «Бурштиновій хатинці» ви зможете потрапити в прадавній ліс, почути його голос, згадати про минуле та помріяти про майбутнє, дізнатись про цілющі властивості бурштину, що відомі від часів Гіппократа, знайти слід ангела, і, звичайно, розповісти про свою мрію "Чарівному каменю" - "бурштинова хатинка" чекає на вас і має для кожного свою казку.

Історія та сучасність "Бурштинового Шляху" – карти-картини країн, крізь які пролягав шлях у давнину і сучасні торгові та наукові шляхи співпраці в царині видобутку та обробки бурштину.

Дітей в музеї навчать відрізняти справжній бурштин від несправжнього не тільки теоретично, а й за допомогою практичних експериментів.

А дорослих, відкритих до нового та незвичайного, запросять до «Бурштинової трапезної», щоб... спробувати бурштин на смак! «Бурштинівка» - настоянка на бурштині за старовинним поліським рецептом, «кам’яна горілка», відома ще за часів Гіппократа, що нарік її "янтарний еліксир". Напій вживали для зміцнення захисних сил організму, лікування застудних захворювань. Секрет давніх рецептур настоянок на бурштині – вміст вітаміну D3 (бурштинової кислоти), природного біостимулятора, що має протизапальні та антиоксидантні властивості.

Для кожного відвідувача музей «Бурштиновий Шлях» буде промовляти зрозумілою мовою: чарівна екскурсія «Бурштинова казка» для дітей молодшого віку, дослідницька екскурсія «Подорож в минуле» для школярів

Адреса:

м.Київ, вул. Івана Кудрі 13/2

Телефон:

+38 044 2391460

Веб сайт:

www.amber-road.com.ua

    Туристичні об’єкти

  • Історичні об’єкти
  • Культурологічні об’єкти
  • Сакральні об’єкти
  • Екологічні об’єкти
  • Активні об’єкти

Інфраструктурні об’єкти

Радiус пошуку
Прокласти маршрут