Музей Бурштину

Розташування музею дуже символічне, адже велична Софія Київська – незаперечний тисячолітній символ України, дух її народу, його мудрість, сила, талант і слава. Дивне відчуття охоплює кожного, хто переступає її поріг: поза мурами залишається шалене сьогодення, віки розступаються і, затамувавши подих, Ви робите крок у далеке минуле.

Схожі відчуття викликає і бурштин. Кожен камінчик має свою особливу історію: вхопивши сонячний промінчик тисячоліття тому, він зберіг його і понині. Візьміть шматочок бурштину у руки і Ви відчуєте сонячне тепло, життєдайну енергію, цілий Всесвіт у ваших долонях.

Цінність українського бурштину в його самобутності, різноманітності й унікальності забарвлення. До експозиції Музею входить велика колекція зразків бурштину: вся палітра кольорів каменю з українських родовищ. Поліський бурштин містить багато цікавих включень (інклюзів): бульбашки, „димку”, „хмарність”, комах і рослин. Шматочки бурштину з інклюзами - це незамінний документ реконструкції еволюції органічного світу минулих геологічних епох. Бурштин зберіг для нас світ, що існував 40-30 мільйонів років тому. В духм’яній смолі знаходять не тільки найменших представників лісної флори і фауни, а й більш крупних тварин: у бурштині знаходять кісточки ящірок, мишей, пір’я птахів. Завдяки цьому було встановлено більше 3000 видів членистоногих, а також біля 200 видів рослин. В Музеї Бурштину Ви зможете на власні очі побачити комах і рослини, що жили мільйони років тому на території сучасної України.

Адреса:

м.Київ, вул.Володимирська, 24, Національний заповідник "Софія Київська"

Телефон:

+380(44) 239-14-60

    Туристичні об’єкти

  • Історичні об’єкти
  • Культурологічні об’єкти
  • Сакральні об’єкти
  • Екологічні об’єкти
  • Активні об’єкти

Інфраструктурні об’єкти

Радiус пошуку
Прокласти маршрут