Агросадиба «Гостинний двір»

Садиба розташована у мальовничій місцевості урочища «Вовчі гори», що входить до складу природно-заповідного фонду України, на відстані 2 км від районного центру. Озеро, що знаходиться поруч, облюбували білі лебеді, які живуть тут круглий рік у сусідстві з дикими качками та іншими рідкісними птахами. Ці дивовижної краси птахи запрошують у казковий світ природи, що зачаровує своєю ніжністю та душевною гармонією. Для бажаючих провести вільний час за улюбленим заняттям – ловлею риби, облаштовані спеціально відведені місця.


До послуг відпочиваючих: сучасний двоповерховий будинок із зручностями, лазня з парною. Садиба має можливість прийняти для проживання 4-5 осіб. Поряд з господою для дітей споруджений ігровий майданчик, для дорослих – бесідка з прибудовою для приготування шашликів, риби на вогні. Неподалік від оселі росте сосново-мішаний ліс, що манить своєю прохолодою. Бажаючі можуть прогулятися зеленими шатами, назбирати грибів, лісових ягід чорниці, брусниці та ожини.


Унікальною особливістю агросадиби є облаштоване приміщення з методикою оздоровлення людського організму, що базується на мікровібрації, бджолиному біополі і температурному режимі. Відпочиваючі, поспавши на такому чудо-вулику хоча б один раз, відчувають відновлення фізичних та духовних сил. Лікування допомагає всім, у кого ослаблений імунітет, кого турбує безсоння, постійне відчуття збудження та тривоги, хто має біль у спині та суглобах, проблеми з дихальними шляхами (бронхіальна астма, бронхіт).

Адреса:

Сарненський район, с.Констянтинівка, урочище Вовчі гори

Телефон:

+380509255448, +380509948886

Веб сайт:

http://

    Туристичні об’єкти

  • Історичні об’єкти
  • Культурологічні об’єкти
  • Сакральні об’єкти
  • Екологічні об’єкти
  • Активні об’єкти

Інфраструктурні об’єкти

Радiус пошуку
Прокласти маршрут