Музей «Лісової пісні»

Музей «Лісової пісні»

13 серпня 2004 року в урочище Нечимне біля с.Скулин в 17 км. від с.Колодяжне, цей мальовничий куточок поліського краю, з’їхалися письменники, шанувальники творчості Лесі Українки на 4-е поетичне літературно-мистецьке свято „Лісова пісня”. Головною подією свята було відкриття Музею „Лісової пісні”. У новозбудованому будинку відкрито експозицію, над якою працював колектив Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки і художники з ТзОВ „Фортуна-плюс” м. Луцька.

У Музеї „Лісової пісні” книги, документи, листи, фотографії, які розповідають про цей чарівний куточок Волині, історію написання „Лісової пісні”, чимало речей, які збереглися ще з того часу, коли Косачі жили в цих краях. Тут коловорот, дерев'яні ночви, гребінка для чесання льону, спеціальний посуд із соломи для зберігання зерна, одяг, старовинні рушники.

У невеликій кімнаті відтворено українську хату кінця ХІХ – поч. ХХ століття. Окремий зал відведений для робіт Софії Караффи-Корбут, художниці зі Львова, котрі ілюструють сюжет „Лісової пісні” (комп’ютерні копії).

Адреса: 45061, Ковельський р-н, ур. Нечимне (біля с.Скулин в 17 км. від с.Колодяжне).