Активні маршрути

Активні маршрути

Рекомендований тим, хто вважає полювання благородною справою, хто вміє тримати вудочку, хто любить піші прогулянки на великі дистанції, хто ще не знає, чи він це любить, тому хоче перевірити, хто знає значення слів «сплав по річках» та «спелеотуризм», хто не боїться висоти, хто хоче відчути, яке воно — прискорення вільного падіння.

Волинь-екстремалка

Вона привітна до тих, для кого відпочинок неодмінно повинен бути активним, а відчуття — гострими. І має для цього усі підстави. Так, ліси-діброви на Волині повні дичини, а озера-ріки — риби. Тут (мова йде про Біле і Шацькі озера) можна впіймати навіть вугра, який, подейкують, припливає сюди аж із глибин Саргасового моря. Тож спробувати своє щастя можуть як місцеві, так і приїжджі рибалки. Натомість розмаїття лісової фауни задовольнить і найвибагливішого мисливця. Бо тут водяться косулі й олені, лосі та вепри, вовки та лисиці, а ще качки, гуси, кулики та інші пернаті. А для туристів, яких не цікавить гонитва за дикими кабанами й іншою живністю, знайдуться інші розваги. Наприклад, сплави по річках чи їзда верхи. Тут є що робити й тим, хто вимірює екстрим годинами, проведеними у печерних лабіринтах, а ще кількістю пішки пройдених чи на велосипеді проїханих кілометрів. Так, під час вже традиційного етно-тур-фесту «Бурштиновий шлях», що відбувається на Рівненщині у червні, усім охочим пропонують подолати за добу 100 поліських кілометрів. Йти потрібно пішки, а найвитриваліші і найспритніші отримують призи.

Гостинним на Волині є не лише лісовий і водний, а й повітряний простір. Так, літати на літаках і планерах у всіх напрямах та стрибати з різними видами парашутів (певна річ, попередньо пройшовши інструктаж та медичний огляд) можна на аеродромі «Воронів», що знаходиться за 33 кілометри від Рівного. Він — один із не багатьох у Західній Україні, де пропонують такі розваги.

Ще одним цікавим об’єктом залишається рівненський «Мототрек». Стадіон із технічних видів спорту відповідає європейським стандартам, тому приймає міжнародні змагання, потрапити на які можуть і любителі активного відпочинку.

Маршрути