Церква є найдавнішою пам’яткою дерев’яної архітектури Волині. Храм перебудовувався і ремонтувався в 18 і 19 ст. Стоїть він на березі тихоплинної Турії, збудований без жодного цвяха, кріплений дерев’яними тиблями. Дерев’яна, трьохзрубна, одноверха, з одним ярусом дзвіниці над бабинцем — композиція, яка рідко зустрічається на Волині. В споруді значно виділяється квадратний в плані центральний зруб, врівноважений зі сходу і заходу рівноширокими і рівновисокими п’ятигранною апсидою і прямокутним в плані бабинцем. Останній не має вікон — характерна особливість ранніх дерев’яних церков.
Оригінальним є формування внутрішнього простору центрального зрубу. Його стіни переходять у високий чотиригранний пірамідальний зруб, зверху якого призматичний четверик — лампа, зашитий плафоном і увінчаний маківкою (19 ст.). Це єдина з таким перекриттям пам’ятка на Волині, що являє собою найбільш архаїчний тип української дерев’яної церкви. Під покрівлею збереглась унікальна в архітектурі конструкція древнього карніза — у вигляді напіварки — кронштейна.
Східний зруб був перекритий зімкнутим зрубним зводом, від якого в даний час збереглась лише нижня обшальована частина, схована ззовні під високим дахом з куполом. Конструкція дзвіниці — всередині каркасно-арочна з різьбленими кронштейнами, укріплена тиблями. В 19 ст. вона була обшальована і піднята. В інтер’єрі бабинець поєднується з основною частиною храму вигадливою фігурною аркою — вирізом, з обох боків якої збереглись фрагменти декоративного розпису (16I ст.). В храмі знаходяться ікони 17 ст., написані темперними фарбами.
Адреса: 45022, Волинська обл., Ковельський р-н, с.Гішин