Маршрут замково-фортифікаційний. Хто-хто в підземеллях живе?

Маршрут замково-фортифікаційний. Хто-хто в підземеллях живе?

Куди їхати: Дубно-Тараканів

З собою варто взяти:

  • — ліхтарик (факел, бенгальські вогні);
  • — часник, сіль, перець (і все інше, придатне для відлякування привидів);
  • — людину, яка розуміється на скарбах;
  • — готовність блукати лабіринтами (з провідником);
  • — надцять гривень.

Діаманти, перли, і, звісно, золото. Такі коштовності зберігалися в підземеллях Дубенського замку. Кажуть, саме тут свого часу була чи не найбільша скарбниця. А цінності для володаря замку, підносили вельможі, посланці і купці. Їм треба був княжий дозвіл на торгівлю. І піднімалися вони високими замковими сходами, і несли дари. І приймав їх князь у тронному залі.

У підземеллях Тараканівського форту золота не було зроду. У глибоченних колодязях оборонної споруди, збудованої за часів Російської імперії, зберігалася зброя, у заплутаних лабіринтах робили пастки До сьогодні у його підземеллях вчуваються дивні звуки. Кажуть, іноді тут можна вгледіти нечіткі силуети солдатів, і навіть привида священика…

Тож якщо цікаво почути місцевий фольклор Тараканівського форту, перед тим побувавши у підземеллях Дубенського замку, послухати історію найбагатшого у Європі князя, а ще дізнатися, хто приїздив на розкішні бали і полювання, які влаштовували володарі палацу, та як розважали царську сім’ю, що відвідала новозбудовану оборонну споруду, то замково-фортифікаційний маршрут, який невимушено поєднує два об’єкти і дві епохи, саме для Вас.