Маршрут середньовічний. Тризамкова подорож

Маршрут середньовічний. Тризамкова подорож

Куди їхати: Луцьк-Дубно-Острог

З собою варто взяти:

  • - рицарські обладунки
  • - лук (або принаймні стріли)
  • - взуття без підборів
  • - монети (які не шкода вкинути в глибокий колодязь)
  • - надцять гривень

Високі мури неприступних фортець, прекрасна княжна, заточена у вежі, глибокі підземелля і навіть дракони, що охороняли скарби… Це не вигадка у стилі фентезі, а маленький портрет середньовічної Волині. Аби побачити його, можна вирушити у подорож трьома найвідомішими замками краю — Луцьким, Дубенським та Острозьким.

Перший із них бачив чи не всіх монархів Європи ХV століття. Адже саме тут відбувався такий собі середньовічний саміт. Другий відомий своєю неприсутністю. За усю історію існування твердині її так і не зуміли взяти облогою. До того ж саме тут зберігалася чи не найбільша княжа скарбниця. Третій же замок був родовим гніздом найбагатшої і наймогутнішої на цих землях княжої династії.

Тож якщо цікаво дізнатися, чому саме Луцький замок зобразили на звороті 200-гривневої купюри, де зберігали коштовності князів, як виглядали обладунки рицарів і прикраси середньовічних красунь, а ще хочеться постріляти з лука, піднятися на середньовічну вежу, аби побачити все місто, наче на долоні, кинути монети у найглибший колодязь і почути їх дзенькіт лиш за хвилину, тоді мандрівка трьома найвідомішими і найгарнішими замками краю саме для Вас.